top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverBKG

Zomer BBQ

Bijgewerkt op: 11 aug. 201822 mei 2018 - Zomer BBQ

Het was vanavond echt weer smullen voor onze gasten! Jammer dat het weer een beetje “roet” in het eten gooide waardoor we toch binnen moesten zitten maar het mocht de pret niet drukken en het eten was weer heerlijk!14 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Uurtje over?

Vele handen maken licht werk. Daarom zijn we altijd op zoek naar enthousiaste vrijwilligers. Mensen die helpen met koken of bedienen, of die af en toe voor onze gasten willen rijden. Hoe vaak je komt

AED en EHBO

Wij vinden het belangrijk dat onze vrijwilligers een zo goed mogelijke zorg kunnen bieden. Daarom organiseren wij voor hen een cursus EHBO met AED en kleine EHBO voor ouderen. De eerste cursus zal beg

Comments


bottom of page